Lista

Nedan finns en lista med kunder som är intresserade av att sälja sina andelar privat. Alla på listan har godkänt att deras uppgifter läggs ut.
Priset per andel görs upp mellan köpare och säljare.

Publ.datum

Namn

Antal

Pris/andel

Telefon

E-post

2017-06-26 Jörgen Öhlén 2 3750 kr 076-7984752 jorgen28@hotmail.com
2017-06-22 Per Sjöblom 8 3 800 kr 070-7356937 persjoblom@hotmail.se
2017-06-22 Jerry Persson 11 3 800 kr 073-3226743 jerpulf@gmail.com
2017-06-16 Per Sigurdsson 14 4 000 kr 070- 4927298 linda@sigurdson.se
2017-06-16 Pharmakon AB 52 4 500 kr 08-7922000 sales@pharmakon.se
2017-06-16 Henrik Rosén 2 4 000 kr 070-4686386 henrik.rosen@skr.org
2017-06-16 Julia Pressel 1 4 000 kr 070-5515029 julia.pressel@gmail.com
2017-06-15 Björn Tedenljung 21 4 400 kr bjorn.tedenljung@gmail.com
2017-06-15 Britta Svan 4 5500 kr 070-5293300  britta.svan@telia.com
2017-06-15 Kristofer Nilsson 10 3800 kr 072-9889415 krisse1978@hotmail.com
2017-06-12 Cecilia Krohn 1 4 000 kr 070-3606097 cilla_krohn@hotmail.com
2017-06-07 Jan-Erik Sebestyén 4 3 900 kr 070-4946799 jan-erik@parmatur.com
2017-06-05 Bengt Johansson 3 3 900 kr 073-1010280 bengtjohans@gmail.com
2017-05-29 Magnus Berg 10 4 000 kr 070-1760267 bergmagn@hotmail.com
2017-05-29 Catharina Carrby 13 3 750 kr 076-6774505 Catharina.Carrby@absjomat.se
2017-05-29 Katarina Carlquist 2 3 800 kr 070-3322611 katarina.carlqvist@gmail.com
2017-05-24 Ari Nyman 18 4 500 kr 070-2867930 fjorton3646@hotmail.com
2017-05-24 Roger Poka 6 5 000 kr  – rjo23914@hotmail.com
2017-05-24 Jan-Åke Torstensson 12 3 800 kr 070-5945235 janne.eket@hotmail.com
2017-05-23 Tom Olsson 4 4 000 kr 070-3333940 kruthdl.olsson@telia.com
2017-05-18 Johanna Perman 3 4 500 kr 070-6617576 johannaperman@hotmail.com
2017-05-10 Maria Eriksson 7 3 900 kr 070-5626225 mariaeriksson28@hotmail.com
2017-05-03 Fredrik Svanberg 1 4 000 kr 070-3031735 fredriksvanberg@hotmail.com
2017-04-28 Agneta Bergquist 19 4 500 kr 073-1801224 netan.bergquist@gmail.com
2017-04-27 Torbjörn Hermansson 30 4 000 kr 070-5553139 torbjorn.hermansson@swipnet.se
2017-04-24 Erik Engström 3 4 500 kr 070-3330340 erik@gavlo.se
2017-04-24 Tommy Törnqvist 5 4 500 kr 073-8949679 turevid@hotmail.com
2017-04-21 Bo Darsenius 12 3 900 kr 073-3686997 bo@darsenius.se
2017-04-18 Anders Olsson 7 4 000 kr 070- 3182187 anders.k-o.olsson@telia.com
2017-04-12 Claes-Göran Ekberg 14 5 000 kr 070-8640993 claes-ekberg@telia.com
2017-04-06 Niklas Åkesson 2 4 000 kr 070-9679200 valhall11@hotmail.com
2017-03-28 Jan Dahlqvist 4 4 000 kr 070-6449745 janake.eugen@hotmail.se
2017-03-27 Ingvar Westlin 3 5 500 kr 070-9256067 wingvar46@gmail.com
2017-03-24 Gudmund Jensen 17 4 000 kr 0045-40606456 bse10447@gmail.com

Intresserad av att se vilka som nyligen har sålt andelar via andelstorget? Du hittar dem här.

 

 

Dela
× -