Lista

Nedan finns en lista med kunder som är intresserade av att sälja sina andelar privat. Alla på listan har godkänt att deras uppgifter läggs ut.
Priset per andel görs upp mellan köpare och säljare.

Publ.datum

Namn

Antal

Pris/andel

Telefon

E-post

2017-02-14 Poul Rask 5 4 000 kr 070-322 33 58 prask46@gmail.com
2017-02-08 Per Sjöblom 8 4 000 kr 070-735 69 37 persjoblom@hotmail.se
2017-02-02 Peter Mårdberg 12 4 250 kr 073-902 09 90 peter.jozsamardberg@gmail.com
2017-02-02 Tobias Barkar 4 3 500 kr 070-751 01 89 tobias.barkar@gmail.com
2017-01-31 Rickard Almers 3 4 300 kr 073-613 02 97 rickardalmers@hotmail.com
2017-01-20 Henrik Rosén 2 4 500 kr 070-468 63 86 henrik.rosen@skr.org
2017-01-16 Tobias Walla 2 4 000 kr 070-401 20 02 tobias.walla@gmail.com
2017-01-11 Sten Wranne 8 3 900 kr 070-585 12 58 sten.wranne@gmail.com
2017-01-10 Lars Hallberg 25 5 014 kr 070-416 91 27 lars@webware.se
2016-12-22 Pharmakon AB 52 4 500 kr 08-792 20 00 sales@pharmakon.se
2016-12-22 Ari Nyman 18 4 500 kr 070-286 79 30 fjorton3646@hotmail.com
2016-12-21 Gunnar Nilsson 20 4 000 kr 030-42 00 01 gnilsson@ergab.se
2016-12-12 Johanna Perman 3 5 000 kr 070-661 75 76 johannaperman@hotmail.com
2016-11-18 Roger Poka 6 5 000 kr  – rjo23914@hotmail.com
2016-11-17 Ulf Sundell 5 3900 kr 08-712 66 99 ulf.sundell2@gmail.com
2016-11-11 Åke Hestner 1 4 400 kr 070-660 64 73 ake.hestner@gmail.com
2016-11-11 Lena Engkvist 3 6 000 kr 070-978 13 65 enklena@gmail.com
2016-11-01 Madeleine Sjögren 2 5 500 kr 073-416 86 91 madeleine@gladjeryd.se
2016-10-27 Ann-Christin Lindblad 5 4 500 kr 070-669 29 19 ankie.lindblad@gmail.com
2016-10-20 Ingvar Westlin 3 5 500 kr 070- 925 60 67 wingvar46@gmail.com
2016-10-20 Viktoria Munter 4 4 400 kr 070-170 66 17 vmunter@hotmail.com
2016-10-19 Gudmund Jensen 17 4 000 kr 0045-406 064 56 bse10447@gmail.com
2016-10-17 Bengt Svalander 2 3 900 kr 070-639 47 92 bengt.svalander@hotmail.com
2016-09-30 Peter Saeys 15 4 000 kr 073-309 76 42 jpsaeys@gmail.com
2016-09-05 Magnus Nilsson 3 6 000 kr 073-350 78 99 magnus@altgr.se

Intresserad av att se vilka som nyligen har sålt andelar via andelstorget? Du hittar dem här.

 

 

Dela
× -